Pomoc dla Małych Pacjentów

10 września Fundacja „Wawel z Rodziną” już po raz drugi wsparła Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom dla małych pacjentów w Krakowie, w tym roku realizowany w ramach V edycji pod hasłem „wyBIEGam poMOC”. Wsparcie wydarzenia jest elementem długofalowej współpracy między fundacjami.

W V edycji Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom wzięło udział około 3 tys.  Uczestników, a wśród nich zarówno wyczynowi biegacze, jak również miłośnicy amatorskiego biegania. W wyniku akcji zebrano ponad 200 000 złotych, które zostaną przeznaczone na zakup innowacyjnego robota rehabilitacyjnego dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Dla wszystkich zawodników biorących udział w biegu „Fundacja Wawel z Rodziną” przygotowała słodycze, zostały one dołączone do pakietów startowych, a także były słodkim poczęstunkiem  w strefie gier i zabaw.