Słodkie święta dla dzieci z domów dziecka

Słodkie święta dla dzieci z domów dziecka to już tradycja. Przed Świętami Bożego-Narodzenia Fundacja „Wawel z Rodziną” jak co roku przekaże świąteczne słodkości do ponad czterystu trzydziestu placówek opiekuńczo – wychowawczych opieki całodobowej. Świąteczne przesyłki dotrą do podopiecznych domów dziecka w całej Polsce.

Każda placówka otrzyma pakiet słodkich upominków o wadze 13,6 kg słodyczy, które wychowawcy rozdysponują pomiędzy dzieci. Wychowankowie placówek będą mogli zajadać się galaretkami Fresh&Fruity oraz karmelkami Śmietanowo – truskawkowymi. Mamy nadzieję, że ten prosty gest pozwoli dzieciom poczuć radość z nadchodzących świąt i choć trochę osłodzą smutki i zmartwienia. W tym szczególnym czasie żadne dziecko nie powinno pozostać samo. Każde zasługuje też na drobny upominek.